2 główne zalety sztucznych rzęs, za które je pokochasz!

Zastanawiałaś się kiedyś, jak to jest mieć sztuczne rzęsy, ale nigdy nie odważyłaś się udać na zabieg przedłużania lub zagęszczania? Nic straconego! Po naszym dzisiejszym artykule, w którym przedstawimy Ci 2 główne zalety tego rozwiązania, polubisz sztuczne włoski na zawsze!

Przedłużane rzęsy stały się w ostatnich latach bardzo popularne. Coraz więcej kobiet – nie tylko tych z pierwszych stron gazet – wybiera się na zabiegi przedłużania oraz zagęszczania rzęs. Ty również na pewno znasz jakąś osobę, która korzysta z dobrodziejstw sztucznych rzęs i regularnie je uzupełnia. Jeśli podejrzewasz, że kryją się za tym ciekawe zalety, to się nie mylisz! W dzisiejszym artykule postaramy się przedstawić Ci 2 główne plusy z posiadania tego typu rzęs.

DUŻA OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Zatrzymaj się na chwilę i pomyśl, ile czasu każdego dnia zajmuje Ci malowanie rzęs, nakładanie na nie odżywek wzmacniających i mających sprawić, by rosły dłuższe i grubsze, podkręcanie ich, stosowanie zalotki, a następnie – wieczorem – demakijaż trudno zmywalnego wodoodpornego tuszu? Pomijając fakt, że większość z nas w kwestii oczu to perfekcjonistki, które wykonują makijaż jednego oka kilka razy, by dobrnąć do ideału, to można stwierdzić, ze czynności te zajmują zdecydowanie zbyt wiele cennego czasu.

Można jednak odmienić taki los. Rzęsy przedłużane nie wymagają od nas malowania i dopieszczania na każdym kroku. Są one tak wyprodukowane, by zawsze prezentowały się bezbłędnie – nawet wtedy, gdy ukochany obudzi nas o 3 w nocy miłosną pieśnią pod oknem!

 

MOŻESZ WYBRAĆ STYLIZACJĘ

Kto powiedział, że rzęsy mają być zwyczajne i nudne? Kto powiedział, że nie można zrobić z nimi tego, co nam się żywnie podoba? Odpowiedź jest jedna: my same na spółkę z Matką Naturą, która jedne z nas faktycznie obdarowała pięknymi, długimi i gęstymi rzęsami, ale innym dała w zamian coś innego, o rzęsach całkowicie zapominając. Dziś nie musimy się tym przejmować.

Dzięki temu, że powstało wiele różnych metod aplikowania sztucznych rzęs, możemy samodzielnie wybrać stylizację, która najlepiej podkreśli naszą urodę i doda naszemu spojrzeniu uwodzicielskości. Stawiasz na maksymalną objętość? A może chcesz kusić wyjątkowym „kocim okiem”? Wybór należy do Ciebie!

 

Artykuł powstał przy współpracy z amazinglashes.com